Vážení hosté, vítáme Vás v našem podniku a jsme rádi, že jste nás poctili svou návštěvou. Budeme se snažit Vám ve všem vyhovět aby jste se u nás cítili co nejlépe a rádi se k nám opět vraceli. Doufáme, že budete s našimi službami spokojeni a pokud ne, tak se Vám omlouváme a do Vaší další návštěvy našeho podniku, se pokusíme dané nedostatky odstranit.

       Dovolte abychom Vám představili nabídku naší STEAK RESTAURACE A PLACKÁRNY, tato se skládá převážně z masových specialit připravovaných na speciálních steak strojích k tomu určených, s širokou nabídkou steaků, bifteků, rumpsteaky, biftekových medailonků a jiných druhů mas, u kterých Vám jako jediní nabídneme možnost super množstevních slev na všechny základní druhy těchto masových pochoutek, samozřejmě včetně bezkonkurenčních cen. Dále jsme se zaměřili na zdejší krajovou specialitu a to na vynikající goralské placky a striky , které podáváme na všelijaký způsob. Samozřejmostí je rovněž nabídka několika druhů steak omáček, krémů a past vč. zeleninových příloh, salátů, steak baget a desertů.V zdejším kraji je tento druh kuchyně neobvyklý a netradiční, proto se budeme snažit neustále přizpůsobovat náš jídelníček Vašim požadavkům a nárokům a pokud  bude nedostačující, velmi rádi Vaší připomínku uplatníme.
                                                                                                                            Chtěli bychom Vám taktéž nabídnout pozvánku na víkendové taneční večery a zábavy u dobré hudby (70‘-90‘ léta, vč.posledních hitů různých hudebních žánrů ), dále na příležitostní life koncerty, na sportovní přenosy vysílané na našem mega plátně, možnost pořádání různých soukromých oslav a firemních párty. Připravujeme rovněž rozvozovou službu naší kuchyně, od denních menu pro firmy až po speciality , k Vám domů.

 

                                                Přejeme Vám příjemné posezení a dobrou chuť

       
       

 

Otevírací doba:

Po - Čt: 11.00 - 23.00
Pá: 11.00 - 04.00
So: 11.00 - 04.00